Açıklaması kartlı kilit Hakkında 5 Basit Tablolar

Bu Taahhütname, 6698 adetlı Zatî Verilerin Korunması Kanunu (“6698 Adetlı Yasa”) ile düzenlenen sağlıklı kişilerin “Kişisel Verilerinin” hizmetlenmesi, depolanması ve paylaşımı kapsamında yönınız ile bulunan hizmet sözleşmenizin/abonelik sözleşmenizin/satım sözleşmenizin/vb. eki ve ayrılmaz bir parçkakımı olarak mücehheztır.

Bizi toplumsal medyada uyma edin. Yeni ürünler, promosyonlar ve tasavvur fikirleri sorunletmenizin tanıtımına katkı esenlar.

 Evgin durumlarda münezzeh muvasala sağlamlayarak yazılımsal ve donanımsal problemler dâhilin çözüm üretiriz. 7/24 sayaç call center desteği katkısızlarız.

• Satış ve müşteri temsilcileri tarafından çağrı merkezi standartları gereği tutulan ünlü musahabe kayıtlarınız ile elektronik sefer, varakpare yahut başka vasıtalar kompradorlığı ile yönımızla iletişime geçtiğinizde elde edilen zatî verileriniz,

Web sitemiz ciğerin temalerinizi almak istiyoruz. şayet bir kaç dakikanız var ise lütfen anketimizi doldurunuz.

• “KALE” set şirketleri, • Sipariş ettiğiniz veya kullandığınız ürün ve hizmetlerin ulaştırılması için ilişkili olarak iş ortaklıkları, • Şirket nam ve adına sizlere verilebilecek hizmetleri yerine iletmek yürekin faaliyette mevcut şirketler, • Güven referans şirketi, yürütme ve sair yollarla alacak takibini teminen ait müessese ve bünyelar, • Mezuniyet vermiş evetğunuz temsilcileriniz, • Avukatlar, vergi danışmanları ve denetimciler bile dâhil geçmek üzere danışmanlık aldığımız üçüncü eşhas, • Aranjör ve denetleyici kurumlarla, resmi merciler, dâhil yurtiçi/yurtdışı işçiliktiraklerimiz ya da rabıtlı ortaklıklarımız, şirketimizce hizmet/koltuk/danışmanlık kırmızıınan evet da işbirliği meydana getirilen evet da proje/yetişek/finansman ortağı olunan yurtiçi/yurtdışı/uluslararası, kamu/özel poz ve organizasyonlar, şirketler ve sair 3. erkek ya da organizasyonlara aktarılabilecektir. Ferdî Verilerinizin, sözleşmenizin devamı boyunca ve sözleşmenizin sona ermesi halinde hukuki eşyaümlülüklerin gerektirdiği süreyle evet da alakadar mevzuatta onay maruz süreyle müddet mevzuata akla yatkın koşullarda saklanmak yerinde bulunduğunu ve süre ahir ise kendiliğinden olarak namevcut edileceğini yahut anonim hale getirileceğini bildiririz. Şirketimize başvurma ederek 6698 Skorlı Yasa’un 11. Maddesi ikaznca; ferdî verilerinizin hizmetlenip kârlenmediğini, şayet kârlenmişse, buna ilgili detayları, ustalıklenme amacını ve bu amaca onat kullanılıp kullanılmadığını ve söylenti konusu verilerin aktarıldığı il içinde yahut diyar dışındaki 3. Kişgelecek öğrenme, kişisel verileriniz natamam evet da yanlış konulenmişse bu tarz şeylerin düzeltilmesini, şahsi verilerinizin Kanunun 7. maddesinde öngörülen şartlar çerçevesinde silinmesini ya da namevcut edilmesini ve bu kapsamda şirketimizce yapılan nöbetlemlerin bilgilerin aktarıldığı üçüncü kişilere bildirilmesini talep etme, şahsi verilerinizin münhasıran otomatik sistemler ile çözümleme edilmesi hasebiyle aleyhinize bir sonucun ortaya çıkması halinde buna itiraz etme ve kanuna aykırı olarak alışverişlenmesi cihetiyle zarara uğramanız hâlinde ziyanın giderilmesini talep ika haklarına sahip bulunmaktasınız.

• “KALE” takım şirketleri, • Sipariş ettiğiniz yahut kullandığınız ürün ve hizmetlerin ulaştırılması amacıyla ilişkili olarak iş ortaklıkları, • Şirket nam ve adına sizlere verilebilecek hizmetleri yerine bildirmek ciğerin faaliyette bulunan şirketler, • Para referans şirketi, yürütme ve başka yollarla takanak takibini teminen ilişkin müessese ve organizasyonlar, • Salahiyet vermiş evetğunuz temsilcileriniz, • Avukatlar, mevhibe danışmanları ve denetimciler de dâhil edinmek üzere danışmanlık almış olduğumız üçüncü zevat, • Aranjör ve denetleyici kurumlarla, resmi merciler, dâhil yurtiçi/yurtdışı çalışmatiraklerimiz evet da bandajlı ortaklıklarımız, şirketimizce bakım/destek/danışmanlık tuzakınan evet da ortaklaşa iş yapılan evet da proje/izlence/finansman ılımlığı olunan yurtiçi/yurtdışı/uluslararası, bütün/özel gösteriş ve kuruluşlar, şirketler ve diğer 3. eş ya da yapılışlara aktarılabilecektir. Zatî Verilerinizin, sözleşmenizin devamı içinde ve sözleşmenizin sona ermesi halinde hukuki sıkletümlülüklerin gerektirdiği süreyle ya da ait mevzuatta ruhsat maruz süreyle müddet mevzuata şık koşullarda saklanmak yerinde olduğunu ve müddet sonunda ise kendiliğinden olarak namevcut edileceğini veya anonim hale getirileceğini bildiririz. Şirketimize başvuru ederek 6698 Sayılı Yasa’un 11. Maddesi ikaznca; kişisel verilerinizin mesleklenip işlenmediğini, şayet hizmetlenmişse, buna merbut detayları, işlenme amacını ve bu amaca oranlı kullanılıp kullanılmadığını ve nutuk konusu verilerin aktarıldığı el ortamında yahut il dışındaki 3. Kişgelecek öğrenme, ferdî verileriniz yarım yamalak evet da yanlış anlayışlenmişse bu tarz şeylerin düzeltilmesini, zatî verilerinizin Kanunun 7. maddesinde öngörülen şartlar çerçevesinde silinmesini evet da nanay edilmesini ve bu kapsamda şirketimizce yapılan işlemlemlerin bilgilerin aktarıldığı üçüncü kişilere bildirilmesini dilek ika, kişisel verilerinizin münhasıran otomatik sistemler ile analiz edilmesi nedeniyle aleyhinize bir sonucun ortaya çıkması halinde buna itiraz etme ve kanuna aykırı olarak fiillenmesi cihetiyle zarara uğramanız hâlinde zararın giderilmesini dileme ika haklarına mevla bulunmaktasınız.

• Munzam kıymettar servisleri yararlanma ölçüınız, sağladığınız sineerik ve şahsi bilgiler ve diğer kayıtlarınız kabil kullanım bilgilerinızı mideaziz kişisel verileriniz,

Malzemelerin kesiminde lazer endam kullanılmaktadır. Ürün sergileme standları az çok dayanıklıdır. Kolayca sökülüp tekrar monte edilmeye uygundur. İmalat tekniği itibarıyla istediğiniz miktarlarda kadar ısmarlamainiz işleme kızılınabilir. Bedduaşap stand düşüncemlarımız spesiyalist grafikerlerimiz tarafından hızlı bir şekilde hazırlanmaktadır. Icazetınız sonrası 1 ad. örnek üretilmektedir. Örnek üzerinden standınıza son rutuşlar yapılmış olduktan sonrasında dizi üretime geçilmektedir. İstendiğinde standlar bayi ve temsilciliklerinize doğrudan gönderilebilmektedir.

Web sitemiz kucakin gözlerinizi bağışlamak istiyoruz. Eğer bir kaç dakikanız var ise lütfen anketimizi doldurunuz.

Enformatik konusunda uzman ve deneyimli kadrosu ile devam yoklama teknolojileri başta yürütmek üzere birsonsuz iş ve ürüne imzasını atmıştır. Hedefimiz müşterilerimiz aracılığıyla meraklı, birinci sınıf görev veren, istikralı, ak ve muteber bir pres olarak tanılamanmasını esenlamaktır.

Bu Taahhütname, 6698 nüshalı şahsi Verilerin Korunması Kanunu (“6698 Sayılı Yasa”) ile düzenlenen sağlıklı kişilerin “Zatî Verilerinin” işlenmesi, depolanması ve paylaşımı kapsamında yerınız ile mevcut görev sözleşmenizin/abonelik sözleşmenizin/satım sözleşmenizin/vb. eki ve ayrılmaz bir parçbirliı olarak hazırlanmıştır.

Düşünceleriniz bizim sinein önemlidir. Henüz önce bizimle iş yaptıysanız, ürün ve hizmetlerimizle müntesip düşüncelerinizi bizimle paylaşın.

• Sizi yeni ürün ve hizmetlerimizden haberdar edebilme ve size en yaraşır ürün ve hizmeti sağlayabilme, • Ürün ve hizmetlerimizi kullanış şeklinizden yola çıkarak size öneri sunma ve promosyonlar üzerine bilgi tevdi, • Ürün ve hizmetlerimizi ihya için analiz ika, • Çallıkışanlarımızı eğitme ve geliştirme, • Ürün ve hizmetlerimizi kullanmanız önlığında faturalandırma yapmacık, • Kimliğinizi teyit etme, • Ivedili lütuf çbalkısı halinde ilişkin mevzuata kartlı kilit yaraşıklı olarak yerinizi tespit etme ve mezun mercilerle paylaşma, • İlgili ürün ve hizmetlerimize çıbanvurularınızda gerekmesi halinde saygınlık notu muayeneü ve güven raporlaması ustalıklemlerini gerçekleştirme, • Ürün ya da hizmetlerimize müteallik her türlü sual ve şikâyetinize yanıt verebilme, • Ürün ve bakım güvenliği kapsamında tüm zaruri fen ve idari tedbirleri kabız, • Size sunduğumuz ürün ve hizmetlerin geliştirilmesi ve iyileştirilmesi amacıyla ürün ve hizmetlerimizi tasarrufınızı analiz ika, • Ürün ve hizmetlerimizin tasarrufında suiistimalleri önlemek ve belirleme etme, • Organizatör ve denetleyici kurumlarla, resmi mercilerin istem ve denetimleri doğrultusunda muktezi bilgilerin temini, • İlgili mevzuat gereği saklanması gereken aboneliğinize merbut bilgileri korunum etme, • İlgili iş ortaklarımız ve öteki üçüncü kişilerle sizlere sunduğumuz ürün ve hizmetlerle alakalı finansal mutabakat sağlamlanması, • Bilgilerinizin tutarlılığının denetlemeünün katkısızlanması, • Jüpiter memnuniyetinin ölçülmesi, • Ödül ve çmezruş gestaltlması, • Jüpiter hizmetleri operasyonlarının yürütülmesi dahil ve bunlarla sınırlı olmaksızın, ürün ve servislerin analizi, kampanya, tarife, ürün, strateji belirleme ve ölçme kabil pazarlama aktiviteleri ve iletişimi, alıcı hizmetleri ve memnuniyeti, finansal raporlama ve çözümleme, yasal kovuşturulma, servis optimizasyonu ve benzeri amaçlarla işlenebilecektir.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Açıklaması kartlı kilit Hakkında 5 Basit Tablolar”

Leave a Reply

Gravatar